Kuluttaja-asiakkaitamme palvelevat jälleenmyyjämme ympäri Suomea.

Levypyörä Oy

Y-TUNNUS

0151279-6

LEI-TUNNUS

743700CZ9RMJTDGQHJ66

VERKKOLASKUTUSOSOITE

FI8856121120054330
Välittäjä: OP-Pohjola-ryhmä
Välittäjän tunnus: OKOYFIHH

KÄYNTIOSOITE

Kouvolantie 185, 15561 Nastola

TAVARANTOIMITUS

Pysäkintie 2, 15561 Nastola
Ma – Pe klo 06.00 – 15.30

Levypyörä - Yritysmyynti

Yritysmyynti

PUHELIN

020 792 9520

EMAIL

sales@levypyora.fi

FAX

020 792 9521

Janne Lemettinen

Janne Lemettinen

VARATOIMITUSJOHTAJA

PUHELIN

020 792 9530

EMAIL

janne.lemettinen@levypyora.fi

 

Klaus Jansson Jr

Klaus Jansson Jr

MYYNTIJOHTAJA, VANTEET

PUHELIN

040 500 2299

EMAIL

klaus.jansson@levypyora.fi

Mika Väkeväinen

Mika Väkeväinen

MYYNTIPÄÄLLIKKÖ, TERÄSRAKENTEET

PUHELIN

020 792 9522

EMAIL

mika.vakevainen@levypyora.fi

Päivi Meronen

Päivi Meronen

MYYNTISIHTEERI

PUHELIN

020 792 9533

EMAIL

paivi.meronen@levypyora.fi

Jaakko Teittinen

Jaakko Teittinen

TEKNINEN TUKI

PUHELIN

0400 211 031

EMAIL

jaakko.teittinen@levypyora.fi

Nina Flaaming

MYYNTIKOORDINAATTORI

PUHELIN

020 792 9523

EMAIL

nina.flaaming@levypyora.fi

Isko Takala

Isko Takala

TUOTANTO- JA HENKILÖSTÖPÄÄLLIKKÖ

PUHELIN

020 792 9532

EMAIL

isko.takala@levypyora.fi

Jukka Katila

Jukka Katila

LAATUPÄÄLLIKKÖ

PUHELIN

020 792 9527

EMAIL

jukka.katila@levypyora.fi

Aki Lötjönen

Aki Lötjönen

OSTOPÄÄLLIKKÖ

PUHELIN

020 792 9526

EMAIL

aki.lotjonen@levypyora.fi

Rami Ruoti

OSTAJA

PUHELIN

040 668 3002

EMAIL

rami.ruoti@levypyora.fi

Kaj Lindström

Kaj Lindström

TALOUSPÄÄLLIKKÖ

PUHELIN

040 689 6401

EMAIL

kaj.lindstrom@levypyora.fi

Meia Laakkonen

HR-ASSISTENTTI

PUHELIN

0400 211 253

EMAIL

meia.laakkonen@levypyora.fi

Lars Ojansuu

Lars Ojansuu

TOIMITUSJOHTAJA

PUHELIN

050 381 9109

EMAIL

lars.ojansuu@levypyora.fi

Levypyörä Oy

Käyntiosoite: Kouvolantie 185, Nastola

LÄHETÄ VIESTI!

Ota yhteyttä